Sanofi

1. Czy Pharmaton® Geriavit® podwyższa ciśnienie? Czy jest bezpieczny dla osób
z nadciśnieniem?

Nie ma przeciwwskazań do stosowania Pharmaton® Geriavit® przez osoby z nadciśnieniem. W badaniu prowadzonym przez 21 miesięcy nie stwierdzono zmian ciśnienia krwi u osób stosujących produkt. Zawsze jednak warto poinformować swojego lekarza o chęci stosowania produktu lub jego stosowaniu.

2. Czy Pharmaton® Geriavit® jest bezpieczny dla osób chorujących na cukrzycę?

Tak. Jest bezpieczny dla osób chorych na cukrzycę. Nie zawiera glukozy. Zawsze jednak, również podczas stosowania Pharmaton® Geriavit® , należy pamiętać o kontroli glikemii.

3. Czy wszystkie preparaty multiwitaminowe są jednakowej jakości?

Nie. Na rynku są różne produkty. Zawierają różne zestawy substancji odżywczych, aby każdy mógł dobrać najodpowiedniejszy dla siebie. Pharmaton® Geriavit® zawiera wyjątkowej jakości wyciąg G115® z żeń-szenia oraz zestaw witamin i substancji mineralnych przeznaczonych dla osób dorosłych i – co równie ważne – jest produkowany według najwyższych standardów jakościowych.

4. Czy z kapsułek żelatynowych składniki wchłaniają się szybciej niż z tabletek?

Tak. Wewnątrz kapsułki żelatynowej miękkiej, jaką jest Pharmaton® Geriavit®, znajduje się roztwór, w którym rozpuszczone i zawieszone są składniki produktu. Natychmiast po rozpuszczeniu się otoczki kapsułki są one dostępne do wchłonięcia w przewodzie pokarmowym. W przypadku tabletek proces ten jest powolniejszy, ponieważ po tym, jak tabletka rozpadnie się w żołądku, zawarte w niej substancje muszą zostać najpierw rozpuszczone w soku żołądkowym, a dopiero wtedy mogą być wchłonięte.

5. Z czego wynika wielkość kapsułek Pharmaton® Geriavit®?

Pacjentom zależy na tym, aby leki lub suplementy diety przyjmować raz dziennie, ponieważ jest to dla nich najwygodniejsze. Pharmaton® Geriavit® zaspokaja tę potrzebę. Jednocześnie zawiera bogaty zestaw składników aktywnych potrzebnych pacjentowi, stąd odpowiednia wielkość kapsułki.

6. Czy Pharmaton® Geriavit® przeznaczony jest tylko dla osób w dojrzałym wieku?

Nie. Pharmaton® Geriavit® mogą przyjmować wszystkie dorosłe osoby, choć głównymi odbiorcami produktu są osoby po 50. roku życia. To do ich szczególnych potrzeb dostosowano skład produktu.

7. Po jakim czasie widać efekty stosowania Pharmaton® Geriavit®?

Dla najlepszych efektów Pharmaton® Geriavit® należy stosować regularnie. Pierwsze efekty mogą być odczuwalne nie wcześniej niż po 2 tygodniach stosowania.

produkty
zainspiruj się
Bądź najlepszą wersją siebie
TELL YOUR STORY

Fill in the form below and submit it to the Pharmaton® team.

Tell us about yourself:

By submitting this story I consent to its content being adapted
and published on the Pharmaton® website.
*MANDATORY FIELDS